S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.

Novinky, zajímavosti a užitečné informace

Novinky z naší online věštírny, zajímavosti a další užitečné informace

4.12.2023 Vánoční výklad karet na email a na chat

Naše věštírna je Vám k dispozici během celého prosince, tedy i během vánočních svátků. Výklady na jakékoli téma, kupříkladu na budoucnost, na lásku a partnerské vztahy, na rodinu, na vývoj v oblasti zaměstnání či studia, na finance a další, si můžete objednávat tak, jak jste již dlouhá léta zvyklí přes email nebo WhatsApp chat. Pokud Vás zajímá, co Vám přinese nový rok, zda vyjdou Vaše plány a záměry a jak docílit úspěchu a prosperity, již nyní si můžete objednat výklad karet na rok 2024, a to v rámci produktu Výklad na 1 rok, u něhož je obvyklá lhůta zpracování 48 hodin. Naše věštírna Vám přeje pohodové Vánoce a optimistického ducha.

 Vánoční výklad karet

12.11.2023 Astrologie: Venuše - znamení Býka a Vah

Venuše je planeta, která odhaluje především to, jaké vztahy máme s ostatními a jaké jsou naše schopnosti socializace. Dále ukazuje náš smysl pro krásu a harmonii, naše estetické cítění a naše vnímání umění. Reprezentuje svět smyslů a dojmů. Tato planeta dobra, která oběhne Slunce za 225 dní, spojuje, sjednocuje, unifikuje. V astrologii je spojována s 5. domem. Ten reprezentuje činnosti, které nás těší a které děláme s láskou. Je to dům hraní, radosti, rozkoše a tvořivosti. Venuše odpovídá smyslnému a neochvějnému znamení Býka, pro něhož je důležité zázemí a dobré zabezpečení, a ohleduplnému a diplomatickému znamení Vah, které hledá spravedlnost a vyváženost.

 Astrologie: Venuše - znamení Býka a Vah

25.8.2023 Astrologie: Merkur - znamení Blíženců a Panny

Merkur je planeta, která je nejblíže Slunci a jejím poselstvím je předávat jeho moudrost a inteligenci ostatním planetám. To, co vychází z naší vlastní inteligence, překládá do slov a čísel. Je symbolem rozumu, racionality, zkoumání, analyzování a schopnosti učit se a získávat nové dovednosti. Kolem Slunce se pohybuje nejrychleji, oběhne jej za pouhých 88 dní. Představuje tedy vše rychlé jako například trhy, obchod či obchodování na burze. Pozice Merkuru ve zvěrokruhu v okamžiku našeho narození odhaluje především jak přemýšlíme, jak komunikujeme, jak se vyjadřujeme. Odpovídá Blížencům, kteří jsou zvídaví a rádi se učí všemu novému, a Panně, jejíž zrozenci oplývají přesností a kritickým myšlením.

 Astrologie: Merkur - znamení Blíženců a Panny

8.8.2023 Astrologie: Měsíc - znamení Raka

Měsíc vypovídá o našich citech a pocitech, ukazuje, jak na vše kolem sebe reagujeme po stránce emocionální. Oblast citů a emocí patří k ženě. Slunce je otec, Měsíc je matka. Slunce je muž vysílající světlo, Měsíc je žena přijímající toto světlo. Měsíc tak zcela přirozeně zastupuje rodinu, domov, péči, odpovídá levému oku, žaludku, prsům a stříbru. Naprosto dokonale patří k Raku, vodnímu znamení, které vede stejně jako Štír společně s Rybami nesmírně bohatý emocionální život a oplývá velmi rozvinutou představivostí. Jedinci narození ve znamení Raka hledající především blízkost se drží doma. Rodina je pro ně nejdůležitější, je to základna poskytující jistotu a bezpečí.

 Astrologie: Měsíc - znamení Raka

12.5.2023 Astrologie: Slunce - znamení Lva

Slunce je vládcem a ochráncem. Je symbolem velkorysosti, ušlechtilosti, důstojnosti, tepla, světla, silné vůle, odvahy, upřímného a pevného přátelství. Naprosto dokonale patří ke Lvu, ohnivému znamení, které je vždy, všude a za všech okolností středem pozornosti a pro něhož jsou typické obrovské ambice společně s mužností. Slunce představuje inteligenci a vše, co je vidět. Je to otec, pán, odpovídá pravému oku, srdci a zlatu. Pozice Slunce ve zvěrokruhu v okamžiku našeho narození odhaluje naši osobnost, naše vnitřní Já, naši podstatu, naše touhy a životní cíle, tedy to, čeho budeme chtít v tomto životě dosáhnout.

 Astrologie: Slunce - znamení Lva

29.4.2023 Astrologie: Planety jako základní životní síly

Každý jedinec je ovlivněn třemi základními faktory, kterými jsou - 1. dědičnost, tedy proces, při kterém jsou vlastnosti předány od rodičů dítěti prostřednictvím genů, 2. prostředí, do něhož se narodíme a ve kterém vyrůstáme, 3. stav sluneční soustavy, tedy rozmístění planet, v okamžiku narození. Planety jsou v astrologii považovány za základní životní síly, které nabývají podob v závislosti na jejich poloze ve zvěrokruhu a jejich vzájemném postavení, o kterém se odborně hovoří jako o aspektu. Jedná se o úhlovou vzdálenost mezi dvěma planetami. K základním a v praxi nejdůležitějším aspektům patří konjunkce 0°, opozice 180°, trigon 120°, kvadratura 90° a sextil 60°.

Astrologie: Planety jako základní životní síly

12.2.2023 Valentýnský výklad karet

Blíží se Den sv. Valentýna, romantický svátek lásky a všech zamilovaných. Valentýn byl římský kněz, misionář a biskup žijící ve 3. století, který zemřel mučednickou smrtí. Podle legendy byl popraven kvůli lásce. Císař Markus Aurelius Claudius tehdy zrušil manželství, neboť nechtěl, aby se muži rozptylovali od vojenských povinností. Avšak Valentýn i přes zákaz zamilované páry tajně oddával. V nemilost císaře upadl i proto, že mužům radil, aby své ženy neopouštěli a do válek neodcházeli. Tím si podepsal ortel a 14. února 269 ho císař nechal popravit. Tímto se stal patronem zamilovaných. Jste i Vy zamilovaní a chcete vědět, jak se bude Váš vztah vyvíjet? Nebo jste nyní bez partnera a chcete vědět, zda Vám láska v následujících týdnech vstoupí do života? Zeptejte se karet. Valentýnský výklad na lásku si můžete objednat zde v rámci Výkladu na 1 problém nebo v rámci Výkladu Najdi lásku.

Valentýnský výklad karet

5.12.2022 Výklad karet na rok 2023

Výklad, který Vám nastíní, jak se pro Vás bude vyvíjet rok 2023 v oblasti lásky a partnerských vztahů, v oblasti pracovní a finanční stejně tak jako v oblasti zdraví a na úrovni každodenních událostí, si můžete objednat v rámci Výkladu na 1 rok zde. Tento výklad karet je velmi podrobný, odhalí rizika a nebezpečí, která na Vás v daném časovém úseku čekají, a dá cenné rady, jak případným problémům předejít či jak je nejlépe řešit. Ukáže, zda Vám vyjdou Vaše plány, zda se Vám splní sny, zda se Váš život změní a mnoho dalšího. V případě jakýchkoli dotazů ohledně tohoto výkladu ale i dalších služeb, které jsou aktuálně v nabídce, nám neváhejte napsat. Krásné Vánoce!

Výklad karet na rok 2023

19.7.2022 Prázdninový provoz naší věštírny

Prázdniny se blíží a s nimi i doba dovolené. Rádi bychom Vás informovali o tom, že naše věštírna Vám bude v letních měsících k dispozici tak, jak jste zvyklí, tedy bez omezení. Výklady si můžete objednávat jak prostřednictvím emailu tak prostřednictvím Whatsapp chatu.

1.3.2022 Klientka nám napsala

Ještě jednou dobrý den, chci Vám mnohokrát poděkovat za výklad z karet na blízkou budoucnost. Jednou za čas mám pocit, že je čas na výklad a vždy se s důvěrou obracím právě na Vás. Několikrát mi Vaše výklady pomohly a zároveň seděly tak přesně, že v ně mám opravdovou důvěru. Martina B.

23.12.2021 Krásné Vánoce

Přejeme Vám krásné Vánoce a v novém roce 2022 zdraví, štěstí, lásku a mnoho osobních úspěchů.

5.12.2021 Vánoční věštění

Přejeme Vám příjemné a pohodové prožití času Vánoc a nezapomeňte, že jsme tu pro Vás, kdykoli budete potřebovat pomoc karet, takže rovněž během svátečních dnů. Na karty se můžete obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně lásky, partnerských vztahů, rodinných vztahů, zdraví, práce, financí či jiné životní oblasti. Výklady karet Vám budou i během Vánoc vypracovány v expresních lhůtách uvedených u každé služby tak, jak jste již dlouhá léta zvyklí, a to jak přes email tak prostřednictvím Whatsapp chatu. S výběrem vhodného výkladu karet Vám v případě potřeby poradíme. Objednat si samozřejmě během Vánoc můžete také ostatní služby z naší nabídky.

Vánoční věštění

23.6.2021 Jaký výklad zvolit?

Detailní popis každého z nabízených výkladů karet najdete na stránce Výklady. Uvedené informace by Vás měly nasměrovat k výběru výkladu, který nejlépe sedí na Vaši situaci/Váš problém. V případě, že budete i nadále tápat, napište nám.

17.3.2021 Klientka nám napsala

Dobrý den, ráda bych Vám napsala mnoho slov, které by vyjadřovaly moje díky. Každá karty, každý detail přesně vystihly to, jak vše cítím, a ještě mi pomohly podívat se na věci před kterými jsem utíkala. Jste báječná a já Vám za to mnohokrát děkuji. S úctou Martina M.

15.3.2021 Výklad karet na zdraví

Pokud Vás trápí nějaký zdravotní problém, můžete se karet zeptat, zda dojde ke zlepšení. Karty Vám ukáží, co je vhodné udělat pro to, abyste se cítili lépe a aby se projevy Vaší nemoci či slabosti zmírnily. Neváhejte a využijte jejich schopností, nasměrují Vás ke šťastnějšímu a plnohodnotnějšímu životu. V naší věštírně tuto věštbu nabízíme jako Detailní na 1 problém. Svůj výklad karet si můžete objednat zde.

29.11.2020 Klientka nám napsala

Mnohorát vám děkuji za oba výklady, moc mi pomohly. Jsou krásné a srozumitelně napsané a obsahují vše, co jsem potřebovala vědět. Vy i vaše karty mají mou úctu. Ilona H.

4.10.2020 Výklad karet na těhotenství

Tarotové karty dokáží odhalit, zda a v jakém časovém horizontu otěhotníte. Prozradí, jak tomu napomoci. Jejich schopností můžete využít obzvláště v případě, že se Vám úspěšné početí dlouhodobě nedaří. Nastíní, v čem je problém. Vysvětlí, poradí, nasměrují. Nezoufejte a obraťte se na karty. Budete-li jim důvěřovat, Vaši důvěru ocení. Podají Vám informace, čímž mohou významně přispět k tomu, že se svého vysněného potomka dočkáte. V naší věštírně tuto věštbu nabízíme jako Detailní na 1 problém. Svůj výklad karet si můžete objednat zde.

Výklad karet na těhotenství

12.8.2020 Výklad karet na práci

Pokud Vás zajímá, co Vás v dohledné době v souvislosti s prací čeká, můžete si objednat tento výklad karet. V naší věštírně jej najdete jako Výklad na 1 problém. Kartám můžete položit neomezený počet otázek na dané téma. Podají Vám informace ohledně toho, jak Vás vnímá vedení a kolegové, zda směřujete k úspěchu, zvýšení platu či povýšení, co byste měli udělat pro to, aby se Vaše situace zlepšila, zda Vás čeká důležitá změna v zaměstnání a další. Karty Vám dají nahlédnout do budoucnosti a poskytnou Vám cenné rady pro spokojenější život. Svůj výklad karet si můžete objednat zde.

Výklad karet na práci

28.3.2020 Věštění z Koule

S radostí Vám oznamujeme, že jsme právě rozšířili naši nabídku o Věštění z křišťálové koule. Jedná se o staletími prověřenou věšteckou metodu, kterou může vykonávat jen velice zkušený člověk s otevřenou myslí, jež mu umožní přístup do úrovní vědomí, které pro většinu z nás zůstávají celoživotně zavřené. Tento druh věštectví je nesmírně náročný jak v souvislosti s energií, kterou musí věštec vynaložit k tomu, aby mu Koule poskytla požadované informace, které mívají podobu nejrůznějších obrazů a tvarů, tak v souvislosti s časem, který věštec potřebuje k tomu, aby se s Koulí spojil. Z tohoto důvodu je lhůta pro vypracování věštby, která je Vám vždy doručována emailem, delší než u klasických výkladů karet. Svou věštbu z Koule si můžete objednat zde.

Věštění z koule

18.2.2020 Klientka nám napsala

Dobrý den, moc vám chci poděkovat za vaše výklady, ptala jsem se i jiných karet, ale ty vaše karty jsou otevřené a krásně pravdivé. Začínám si k manželovi opět hledat cestu a nenechám se nikým zviklat, že po tom ze srdce netoužím. Je důležité myslet pozitivně a pozitivní věci se nám budou dít. Ráda se určitě na vás obrátím v budoucnu. Daniela F.

1.1.2020 Výklad karet ano/ne 9

Nyní můžete kartám v rámci jednoho výkladu položit až devět otázek. Počet dotazů tak byl navýšen téměř na dvojnásobek.

19.7.2019Výklad karet ano/ne

Výklad karet ANO/NE je velmi populární metoda, pomocí které nám karty dají okamžitou odpověď na náš dotaz. Její výhodou je samozřejmě rychlost. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že dostaneme odpověd´ bez kontextu, a to má své nevýhody. Karty totiž dokáží odhalit možné budoucí scénáře, které by nás ani ve snu nenapadly. Naše myšlení vychází z našich celoživotních zkušeností a zážitků, což nás značně limituje. Karty však vidí vše a pokud je požádáme jen o jednoslovnou odpověď, můžeme být ve finále jejich odpovědí zaskočeni. Jejich předpovědi se dokonce mohou jevit jako protichůdné. Tím, že nedostaneme bližší informace, výkladu karet nerozumíme. Pro lepší pochopení si uvedeme příklad. Tazatel pronajímá obchodní prostory panu N. Ten v nich provozuje kavárnu, ovšem v rámci svého podnikání se potýká s jistými problémy a pronajímateli, tedy našemu Tazateli, neplatí řádně a včas nájem. Tazatel se tedy obrátí na karty, aby se dozvěděl, co lze od pana N. v nejbližší době čekat. Objedná si výklad karet ANO/NE. Jeho dotazy zní - Bude pan N. v budoucnu řádně platit nájem? Odpověď ANO. Bude i nadále pokračovat ve své činnosti až do vypršení naší nájemní smlouvy? Odpověď NE. Na první pohled se odpovědi zdají být protichůdné. Řekneme si, jak asi může pan N. platit řádně nájemné, když ukončí činnost? Karty ovšem odhalí, že pan N. má v plánu svou kavárnu podnajmout. Našeho Tazatele v blízké budoucnosti požádá o svolení, dohodnou se na podmínkách a pan N. tak ukončí svou podnikatelskou činnost, přesto bude i nadále pravidelně platit našemu Tazateli měsíční nájem. Pokud si tedy objednáte výklad karet ANO/NE, nepodceňujte formulaci svých otázek. Předem si je důkladně promyslete, abyste alespoň částečně eliminovali svůj úžas nad zdánlivě rozporuplnými předpověďmi. Kdyby se Tazatel v případě druhého dotazu raději zeptal Dodrží pan N. naši smlouvu a bude ji plnit až do jejího vypršení?, dostal by kladnou odpověď a věštby by hned na první pohled spolu ladily. Tazatel ale s tím, jak karty fungují, nemá zkušenost. Pokud i Vy patříte k méně zkušeným, co se věštění týká, objednejte si raději výklad karet s kontextem, v němž Vám karty odhalí i podrobnosti. V naší věštírně jej nabízíme jako Výklad 1-3 otázky nebo Výklad 1 problém.

3.6.2019 Výklad karet na 9

Jedná se o populární vykládací metodu vhodnou pro věštbu budoucnosti bez ohledu na časový horizont. Odpověď Vám tak dá na dotaz Co mě čeká v blízké budoucnosti? stejně tak jako na dotaz Co mě čeká v příštím roce či během následujících pěti let?, přičemž odkryje klíčové události Vašeho života v daném období. Kupříkladu Vás karty upozorní na to, že máte před sebou důležité setkání s osobou, která významným způsobem zasáhne do Vašeho života, a zpravidla nastíní, v jakém směru, jak intenzivně, zda se jedná o muže či ženu, o člověka staršího či mladšího, apod. Karty jsou schopny Vám ukázat, že Vás čeká jistá úřední záležitost a jak dopadne, popřípadě na co si dát pozor, jak se zachovat, abyste v ní dosáhli úspěchu, apod. I v naší věštírně používáme tuto vykládací metodu a to ve Výkladu karet na budoucnost, při níž kartářky vyberou devět hlavních výkladových karet, jejichž význam pak definitivně upřesní výkladové karty doplňkové. V případě zájmu si jej můžete objednat v sekci e-výklad karet.

Výklad karet na 9

30.5.2019 Výklad karet Najdi lásku

Nemáte partnera a chcete najít spřízněnou duši? Nevíte, jak na to? Zeptejte se karet. Ukáží Vám, kdy do Vašeho života vstoupí láska, odhalí, jaký Váš partner bude, a poradí, co dělat či nedělat, abyste zvýšili svou atraktivitu a nasměrovali svou energii k té správné osobě. Objednávat můžete v sekci e-výklad karet.

Výklad karet Najdi lásku

5.4.2019 Věštění přes Whatsapp chat

V poslední době narůstá zájem Tazatelů o věštění přes Whatsapp chat. Vzhledem k novým možnostem, které dnešní technologie přinášejí, se nejedná o nic neobvyklého. Aplikace Whatsapp představuje pro výklad karet skvělý prostředek. Nejenže je její stažení a používání zdarma, ale je i rychlé, účinné a velice pohodlné. Stačí si jen se svou kartářkou dohodnout termín spojení a věštecká seance může být zahájena. Z pohodlí domova tak můžete ihned kartám pokládat své dotazy, osvětlit pozadí problému, kterého se samotná věštba týká, směřovat na karty doplňující otázky, atd. Svůj chat máte navždy zaznamenaný, takže se k předpovědi karet můžete kdykoli v klidu vrátit. Během chatu s kartářkou, který obvykle trvá 20 - 60 minut se doporučuje, abyste se nacházeli v příjemném a tichém prostředí bez přítomnosti jiných osob. Pak už zbývá se jen uvolnit a s důvěrou a bez ostychu se karet ptát na vše, co Vás zajímá. Zkuste to také.

Výklad karet přes whatsapp chat

14.3.2019 Jak se ptát karet?

Pokud se Tazatel rozhodne obrátit se se svým problémem na věštecké karty, je v první řadě nezbytné, aby k nim přistupoval s respektem, s maximální důvěrou a zcela otevřeně. Neméně důležitá je i samotná formulace dotazu a informace, které se kartám rozhodne k výkladu poskytnout. Chce-li dostat co nejpřesnější odpověď, radu či doporučení, svůj problém by měl popsat srozumitelně a jasně, nejlépe s kontextem. V případě, že dotaz bude příliš obecný, je třeba počítat s tím, že i odpověď karet bude spíše obecná. Příklad: Tazatelka chce vědět, zda se vyřeší konkrétní problém v jejím partnerském vztahu. Doporučená formulace dotazu: Vyřešíme s partnerem úspěšně náš problém týkající se...? Co máme udělat, abychom daný problém související s... zdárně vyřešili? Nedoporučená formulace dotazu: Jak se bude vyvíjet náš vztah? V případě, že Tazatelce nejde o nalezení východiska z konkrétní nepříjemné situace ve vztahu, ale chce vědět, jak se bude jejímu vztahu dařit obecně, je formulace dotazu: Jak se bude vyvíjet náš vztah? naprosto v pořádku.

15.1.2019 Klient nám napsal

Velice děkuji za váš výklad. Čtu ho již poněkolikáté a musím se přiznat, že jak je na jednu stranu povzbuzující a motivující, tak na stranu druhou, mně až skoro mrazí s jakou přesností "sedí" popis nás obou i stavu ve kterém se momentálně nacházíme. Co se týká mé osoby, platí popis naprosto beze zbytku... Je fajn, že si váš výklad mohu kdykoli znovu přečíst a může mi tak sloužit jako jakýsi návod, v dalším směřování mého života. R. / Detailní výklad na vztah

1.1.2019 Numerologie

Náš život v číslech. Co nám nabízí NUMEROLOGIE?

19.6.2018 Marie Anne Adelaide Lenormand

Většina z Vás, kdo máte již nějaké zkušenosti s výklady karet, ať už přímo od kartářky nebo přes online hry, už zcela jistě slyšela pojem karty Lenormand. Jedná se o velmi krásně ilustrované vykládací karty, které se od 19. století stále hojně používají. Pravděpodobně jste si už někdy položili otázku ohledně původu jejich názvu. Kdo vlastně byla Mlle Lenormand?
Tato zajímavá dáma byla nejvýznamnější francouzskou věštkyní v době napoleonské. Narodila se v roce 1772 v Normandii, ovšem šťastných chvil se svými rodiči si bohužel dlouho neužívala, ve svých pouhých pěti letech totiž osiřela. Vzdělání se jí dostalo v klášterní škole. Jako čtrnáctileté děvče opustila svou rodnou Normandii a zamířila do Paříže, kde dle jejích vlastních slov dávala věštecké rady slavným tehdejší doby, mezi nimiž údajně nechyběly ani vůdčí postavy francouzské revoluce. V této oblasti byla Mlle Lenormand aktivní čtyři desítky let. Mimo to se věnovala taktéž literární činnosti. Zemřela v roce 1843 ve věku 71 let a je pochována na slavném pařížském hřbitově Père Lachaise. Po její smrti bylo její jméno použito pro ony slavné karty Lenormand. Její postava ovšem ožila i v oblasti populárních videoher, když se objevila ve slavném příběhu Assassin's Creed Unity. To vše potvrzuje, že se jedná o velmi důležitou osobnost v oblasti věštectví.

Karty Lenormand

6.5.2018 Co je Osudová karta

Jedná se o kartu, pod jejímž vlivem se obecně nacházíme. Odhaluje, jací jsme, jaké postoje zaujímáme, jak reagujeme, jak životem proplouváme. U vybraných výkladů svou Osudovou kartu obdržíte zcela zdarma. Pokud si necháte vyhotovit výklad karet partnerský, Osudovou kartu získáte i pro svůj protějšek.

26.4.2018 Původ Tarotu

Původ tarotových karet není zcela znám. Někteří se domnívají, že pochází z Egypta, jiní věří v jeho indický původ, neboť důležité symboly Tarotu se shodují s atributy indických božstev. Bratr Johannes, mnich ze švýcarského Brefeldu, napsal – Jakási hra, nazývaná hrou karetní, k nám přišla léta páně 1377. Tato hra popisuje za pomocí obrazů dokonalým způsobem současný stav světa. Ale kdy, kde a kým byla vytvořena, je mi zcela neznámo. – Tato Johannesova latinská poznámka je nyní ve sbírce Britského muzea v Londýně. Je zcela lhostejné, kdy a kde karty vznikly, bezpochyby jsou totiž symboly a obrazy, především 22 karet Velké Arkány, archetypické výtvory západního ducha, které žily již v dávné minulosti lidstva.

Tarotové karty

18.4.2018 Název Tarotu

Nejdříve byly tyto karty uvedeny pod názvem Naibi, ze kterého se dále vyvinuly Naibis a Naibes a z těch se dále odvozuje pojem Nabob, což v sanskrtu znamená místokrál, místodržitel a guvernér. Dnešní název odpovídá označení Tarocchino, Tarocco nebo Tarocchi, jež se už kdysi objevilo v Itálii a vztahuje se k řece Taro, vedlejšímu přítoku Pádu. Mnohé ohromuje podobnost názvů Taro a Tora, což je židovský zákon, 5 knih Mojžíšových.