S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.

e-věštírna 24/7
výklady přes email a chat

e-výklad karet e-numerologie e-výklad snů e-horoskopy e-grafologie

Jaký výklad zvolit?

Naprostá většina výkladů karet bude zpracována již do 2 hodin od odeslání potvrzovacího emailu o zaplacení produktu na Vaši elektronickou adresu. Životní výklad karet, který je podstatně detailnější a propracovanější, bude vyhotoven Vaší kartářkou do 48 hodin. Obsahuje klíčové události Vaší budoucnosti a odhaluje, jak se bude vyvíjet oblast rodinných a partnerských vztahů, zdraví, kariéry a financí. Výklad karet ANO/NE 5 Vám dá kladnou či zápornou odpověď na maximálně 5 dotazů. U tohoto výkladu neobdržíte žádné další informace. Pokud si přejete rozebrat situaci - problém detailně, tedy například zjistit příčiny, směřování, budoucí vývoj konkrétní záležitosti (partnerského vztahu, zaměstnání, financí, apod.), pak je vhodné objednat si tzv. Výklad na 1 problém. V případě, že Vás trápí více věcí, bude pro Vás zajímavější cenově zvýhodněný Výklad na 2 problémy. Jestliže nepotřebujete detailní analýzu problému, respektive problémů, doporučujeme zvolit Výklad na 1 - 3 otázky, od něhož můžete očekávat uspokojivé odpovědi v rozmezí jednoho odstavce na každou z položených otázek. K Výkladům na blízkou budoucnost, tedy na 2 následující měsíce, v nichž karty odhalí důležité události uvedeného období, obdržíte svou Osudovou nebo Osobní kartu ZDARMA. Jaký je mezi nimi rozdíl? Osudová karta - ta, která Vás ovlivňuje podobně jako znamení zvěrokruhu - je součástí prvního výkladu na blízkou budoucnost, Osobní karta - ta, která Vás bude ovlivňovat ve vybraném období - pak každého následujícího výkladu. Svou Osudovou kartu a kartu partnera obdržíte ZDARMA při objednání detailního výkladu karet na vztah. Jedná se o hloubkovou analýzu zkoumající současnou situaci vztahu, jeho budoucnost, postoje, city a pocity a racionální přístup obou partnerů k danému vztahu. Výklad karet na delší budoucnost (6 měsíců, 1 rok, ...) je možný po domluvě s kartářkou. Konzulatce přes Whatsapp probíhá výhradně přes chat a to na základě zvoleného termínu obou stran. Všechny výklady jsou tak uchovány v písemné formě, což Vám umožňuje kdykoli nahlédnout do předpovědí karet a v budoucnu tak určit jejich přesnost. Navíc, výklady v této formě nikdy nezapomenete, což se u výkladů po telefonu nedá zaručit.
Numerologické a grafologické rozbory jsou podobně jako horoskopy časově náročnější, proto je lhůta jejich zpracování delší. Konkrétní dobu dodání naleznete u každého produktu společně s jeho cenou.
Pokud máte k nabízeným výkladům jakýkoli dotaz nebo stále nevíte, který by pro Vás byl optimální, kontaktujte nás prosím na info@e-vykladkaret.cz a společně vybereme ten správný výklad právě pro Vás.