S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.

Profesionální výklady karet a další rozbory,
které Vám dají odpovědi

Rychlý profesionální výklad karet Kvalitní numerologické rozbory Hloubková analýza snů Lunární horoskopy na míru Grafologické rozbory písma

Jaký výklad zvolit?

Naprostá většina výkladů karet bude zpracována již do 2 hodin od odeslání potvrzovacího emailu o zaplacení produktu na Vaši elektronickou adresu. Životní výklad karet, který je podstatně detailnější a propracovanější, bude vyhotoven Vaší kartářkou do 1 týdne. Obsahuje klíčové události Vaší budoucnosti a odhaluje, jak se bude vyvíjet oblast rodinných a partnerských vztahů, zdraví, kariéry a financí. Výklad karet ano/ne 10, pokud je v aktuální nabídce, Vám dá kladnou či zápornou odpověď na maximálně 10 dotazů, kterou je třeba brát spíše jako pravděpodobnost, aktuální směřování k dané variantě. Kartám byste neměli pokládat opakovaně stejné otázky a měli byste vždy respektovat soukromí těch, na něž Vaše dotazy směřují (této zásady se, prosím, držte u každého z nabízených výkladů karet). U výkladu ANO/NE neobdržíte žádné další informace. Pokud si přejete rozebrat situaci - problém detailně, tedy například zjistit příčiny a budoucí vývoj konkrétní záležitosti nebo potřebujete poradit, co by bylo vhodné udělat a čemu se vyhnout (partnerský vztah, zaměstnání, finance, apod.), pak je vhodné objednat si tzv. Výklad na 1 problém. V případě, že Vás trápí více věcí, bude pro Vás zajímavější cenově zvýhodněný Výklad na 2 problémy. Jestliže nepotřebujete detailní analýzu problému, respektive problémů, doporučujeme zvolit Výklad na 1 - 3 otázky, od něhož můžete očekávat uspokojivé odpovědi v rozmezí jednoho odstavce na každou z položených otázek. K Výkladům na blízkou budoucnost, tedy na 2 následující měsíce, v nichž karty odhalí důležité události uvedeného období, obdržíte svou Osudovou nebo Osobní kartu zdarma. Jaký je mezi nimi rozdíl? Osudová karta - ta, která Vás ovlivňuje podobně jako znamení zvěrokruhu - je součástí prvního výkladu na blízkou budoucnost, Osobní karta - ta, která Vás bude ovlivňovat ve vybraném období - pak každého následujícího výkladu. Svou Osudovou kartu a kartu partnera obdržíte zdarma při objednání Detailního výkladu karet na vztah. Jedná se o hloubkovou analýzu zkoumající současnou situaci vztahu, jeho budoucnost, postoje, city a pocity a racionální přístup obou partnerů k danému vztahu. Výklad karet na delší budoucnost (5 let, ...) je možný po domluvě s kartářkou. Konzulatce přes Whatsapp probíhá výhradně přes chat a to na základě zvoleného termínu obou stran.
Numerologické a grafologické rozbory jsou podobně jako horoskopy časově náročnější, proto je lhůta jejich zpracování delší. Konkrétní dobu dodání naleznete u každého produktu společně s jeho cenou. Nejlevnější výklad na email obsahuje obvykle 1800 - 2300 znaků. U dalších výkladů pak jejich počet roste úměrně s cenou.
Pokud máte k nabízeným výkladům jakýkoli dotaz nebo stále nevíte, který by pro Vás byl optimální, kontaktujte nás prosím na [email protected] a společně vybereme ten správný výklad právě pro Vás.